Работа в Донбас SOS

Отзывы сотрудников о компании Донбас SOS

Донбас SOS – громадська організація, яка була створена 14 березня 2014 року з активістів Донбасу та займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, а також внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

Основними завданнями організації є:

• захист прав людей, які постраждали у зв’язку з подіями на Сході України;
  • надання координаційної допомоги особам, які перебувають в зоні конфлікту, ВПО (допомога у виїзді, пошук житла для тимчасового та постійного перебування, правові консультації,  консультації щодо соц. питаннях та інш., подальший супровід ВПО) за допомогою Гарячої лінії;
  • збір, аналіз і висвітлення інформації, що сприяє спрощенню пошуку рішень проблем, пов’язаних з виїздом з конфліктної зони та подальший супровід ВПО за допомогою інформаційного поля в мережі Інтернеті та друкованих інформаційних носіях;
  • координація активістів, громадських і державних організацій, які допомагають особам, що перебувають в конфліктній зоні та ВПО (правова, медична, гуманітарна допомога);
  • допомога особам, що потрапили в полон та тим, хто звільнений з полону.

Донбас SOS об’єднує 9 координаторів та більше 50 волонтерів, які працюють операторами загальнонаціональної Гарячої лінії, в інформаційно-аналітичному центрі, гуманітарному напрямку, юридичними консультантами та інших проектах організації.

Наші двері та серця завжди відкрити новим людям, які зацікавлені у допомозі тим, хто потребує допомоги. Стати нашим волонтером Ви можете заповнивши форму на нашому сайті http://donbasssos.org/volunteer_uk/

Разом - сила!