Работа в ДЕМАЛЬЯНС

Отзывы сотрудников о компании ДЕМАЛЬЯНС

Демократичний Альянс (скор. ДемАльянс) — політична партія, яка створена у 2010 році. Демократичний Альянс – партія, заснована громадсько-активними соціально-відповідальними українцями. Мета діяльності партії Демократичний Альянс: забезпечення інтересу українських громадян на гідне життя та особистий розвиток через сприяння у формуванні та вираженні їх політичної волі, шляхом участі у виробленні державної політики, формуванні органів влади, місцевого та регіонального самоврядування і представництво в їх складі. Для досягнення цієї мети партія задекларувала курс на виконання наступних завдань: • утвердження суверенної української державності, народовладдя і соціальної справедливості; • розбудова суспільства сродної праці; • розвиток громадянського суспільства та демократії; • забезпечення гідного життя людини; • консолідація суспільства на засадах загальнолюдських цінностей, відстоювання пріоритетності прав і свобод людини; • децентралізація державної влади, розвиток місцевого самоврядування і самоорганізації населення; • створення ефективної, конкурентоспроможної економіки України; • формування суспільства знань, забезпечення доступності та якості освіти, стимулювання інтелектуального та інноваційного розвитку України; • створення ефективної системи соціального захисту, охорони здоров’я, сучасної страхової медицини. Вакансии компании