Работа в Тервікнопласт

Отзывы сотрудников о компании Тервікнопласт

ТОВ "Тервікнопласт" підприємство, яке дарує вам продукцію під торговою маркою "VIKNAR'OFF" — один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Потужності заводу площею в 50 000 кв. м. виготовляти понад 100 000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції складної конфігурації.

Виготовляємо конструкції на професійному німецькому та австрійському обладнанні, використовуючи тільки високоякісні матеріали відомих європейських виробників: профілі Gealan (Німеччина), віконну фурнітуру Siegenia (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Великобританія) тощо.

Продукція Viknar’off проходить багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, тож ми впевнені у її максимальній якості та відповідності найсуворішим вимогам ДСТУ та європейським стандартам EN. Виробництво, у свою чергу, сертифіковане за стандартом ISO 9001:2009 «Системи управління якістю».

Ми постійно нарощуємо потужності, дбаємо про незмінну якість продукції та професіоналізм наших працівників. Безперервно стежимо за світовими тенденціями у технологіях та оновлюємо обладнання, щоб пропонувати клієнтам лише найкраще.

Продукція Viknar’off представлена у 16 регіонах України та 12 країнах світу.

Томлесдрев
Группа Илим