Работа в МБФ МИРУ МИР

Отзывы сотрудников о компании МБФ МИРУ МИР

ПРО НАС

Міжнародний благодійний фонд "МИРУ МИР" був створений в 2015 році. Основне завдання фонду - гармонійний розвиток дітей з шкіл-інтернатів, дитячих будинків і неблагополучних сімей, що мешкають на території України.

Фонд "МИРУ МИР" об'єднує під своїм початком соціальні установи України : дитячі будинки, школи-інтернати. Окрім того, основні програми фонду спрямовані також на дітей з неблагополучних сімей

Ми знаємо - не буває поганих дітей. Є діти, яким не вистачило турботи, вчасної мудрої поради і правильно вибраного напряму в житті.

"МИРУ МИР" є єдиним в Україні фінансово-виховним благодійним фондом, з програмою накопичення капіталу для дитини з метою оплати навчання у ВНЗ, особистого старту у бізнесі або в особистому житті. Ми пропонуємо дітям майбутнє.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ФОНДУ:

Здійснення широкого спектру заходів, спрямованих на фінансовий, інтелектуальний, фізичний і духовний розвиток молодого покоління України.

Популяризація в українському суспільстві ідей особистої і корпоративної благодійності як способу вирішення проблем громадського розвитку дітей.

Фонд ефективно управляє отриманими благодійними коштами, для досягнення максимального результату при реалізації програм.

Усі пожертвування, що надходять до благодійного фонду, є цільовими. Кошти збираються в ході проведення благодійних акцій, а також завдяки благодійним внескам і допомозі партнерів.

Фонд здійснює ряд проектів, які сприяють підвищенню якісного рівня життя дітей в Україні, підвищенню фінансової грамотності молодого покоління, відродженню соціальної відповідальності

Програми "МИРУ МИР" проходять абсолютно прозоро. З результатами і звітами може ознайомитися кожен бажаючий - на сайтах МБФ "МИРУ МИР”

ПРОГРАМИ ФОНДУ

МБФ "МИРУ МИР" проводить дві основні програми:
1. Накопичувальні програми.
2. Школа фінансової грамотності.

Місія фонду полягає в тому, щоб кожна його програма або акція надавала реальну допомогу дітям, що потребують підтримки і сприяла привертанню уваги до найбільш гострих проблем українських дітей.

Благодійний фонд "МИРУ МИР" запрошує до співпраці волонтерів, спонсорів і просто небайдужих людей. Наш принцип - абсолютна прозорість у фінансовій діяльності. Ви можете вибрати напрям, у рамках якого хотіли б співпрацювати з фондом "МИРУ МИР".

Пам'ятайте, чужих дітей немає, і ми вдячні кожному небайдужому відгуку, будь-якій підтримці, участі в долях юних Українців!