Работа в Украинская строительная экспертиза

Отзывы сотрудников о компании Украинская строительная экспертиза

Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська будівельна експертиза» є експертною організацією недержавної форми власності, включеною до Переліку експертних організацій, які відповідають критеріям, визначеним наказом Мінрегіону України від 23.05.2011 р. № 53, та може проводити експертизу проектів будівництва об’єктів виробничого та невиробничого призначення І – V категорій складності, по всіх галузях економіки (крім вугільної промисловості, дорожнього будівництва та атомної енергетики), за всіма розділами проектної документації, по об’єктах, які не містять державної таємниці, об’єктів, які споруджуються без залучення бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії. ТОВ «Українська будівельна експертиза» здійснює експертизу об`єктів будівництва по всій території України та має філії або представництва в усіх областях України.

Основними напрямками нашої діяльності є:

- експертиза проектів будівництва об`єктів, що належать до IV-V категорій складності;- забезпечення механічного опору стійкості(міцності,надійності,довговічності будинків і споруд);

- експертиза кошторисної частини проектів будівництва, що належать до IV-V категорії складності;

- експертиза інших проектів будівництва-за рішенням замовника;

- підтвердження категорії складності об`єкта будівництва;

- консалтингові послуги у сфері будівництва.

Ми здійснюємо експертизу проектної документації за напрямками:

- дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки;

- захист навколишнього природного середовища;

- забезпечення санітарно-епідерміологічного благополуччя населення.

У складі ТОВ «Українська будівельна експертиза» працюють сертифіковані Мінрегіоном України кваліфіковані спеціалісти, які володіють багатою теоретичною базою та мають великий практичний досвід.

ТЦ МЕГА
Компания Самолет