Работа в Торговий дім Сізам

Отзывы сотрудников о компании Торговий дім Сізам

Компанія ТОВ «Торговий дім Сізам» працює з 2011 року на ринку сільськогосподарської агрохімії України. Компанія динамічно развиваться, за час своєї роботи показала свої амбіційні плани щодо розвитку в даній галузі, довівши власну конкурентоспроможність, налагодивши досконалі відносини з партнерами, в першу чергу, за рахунок, вчасно виконаних зобов’язаннь перед клієнтами.

Основним напрямком діяльності підприємства є оптова і дрібно оптова торгівля високоякісними хімічними засобами захисту рослин. На сьогоднішній день компанія є одним з лідерів ринку, має широку й ефективну мережу дистрибуції, через яку здійснює поставки товарів у всі регіони України. Наша робота грунтується на трьох основних принципах — ефективність, професіоналізм і відповідальність. Наше прагнення до підвищення ефективності бізнесу і його відповідність найвищим стандартам дозволяє нам впевнено заявити про себе як про надійного, професійного та сумлінного партнера.

Киномакс
FITNESS HOUSE