Работа в UNFPA - Фонд народонаселення ООН

Отзывы сотрудников о компании UNFPA - Фонд народонаселення ООН

Фонд народонаселення (ФН) ООН - це міжнародна агенція з розвитку, що відстоює право кожної жінки, чоловіка і дитини жити повноцінним здоровим життям в умовах рівних можливостей.

ФН ООН допомагає країнам користуватися даними з народонаселення для розробки національної політики та програм з подолання бідності, а також створювати умови, щоб кожна вагітність була бажаною, кожні пологи – безпечними, щоб захистити молодь від ВІЛ-інфекції та щоб до кожної дівчинки та жінки ставилися з повагою та шанували їх гідність.

Фонд сприяє країнам у зборі та аналізі даних з народонаселення, які дозволяють краще розуміти демографічні тенденції.

З більш широкими питаннями народонаселення та національного розвитку безпосередньо пов’язані й такі напрямки діяльності ФН ООН, як збереження репродуктивного здоров’я, пропаганда здорового способу життя та безпечної поведінки, профілактика ВІЛ-інфекції та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також забезпечення гендерної рівності.

ФН ООН у своїй роботі керується положеннями Програми дій Міжнародної конференції з народонаселення та розвитку та Декларацією Тисячоліття, що мають на меті досягнення таких глобальних цілей до 2015 року:

Ліквідація злиднів як крайньої форми бідності; Загальна доступність послуг з охорони репродуктивного здоров’я; Загальна початкова освіта та ліквідація гендерної нерівності в освіті; Зниження материнської смертності; Зниження смертності немовлят; Подовження очікуваної тривалості життя; Стримування ВІЛ-інфекції.

ФН ООН працює у понад 140 країнах світу і за 40 років існування надав країнам технічну допомогу вартістю понад 6 мільярдів доларів США.