Работа в lifecell

Отзывы сотрудников о компании lifecell

lifecell сьогодні

З 15 січня 2016 року life:) став lifecell. Під брендом life:) компанія пропрацювала на українському ринку понад десять років. У наступне десятиліття оператор №1 для смартфонів увійшов вже з іншою назвою - lifecell. Під новим брендом компанія продовжить свою діяльність на ринку як зрілий, досвідчений та мультисервісний оператор для всіх категорій абонентів

lifecell - український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є великий міжнародний інвестор компанія Turkcell. На сьогоднішній день lifecell є не тільки найбільшим гравцем ринку, але й лідером із впровадження інновацій та створення привабливих тарифів і послуг.

У компанії lifecell найбільшу цінність становлять люди, і тому ми робимо все можливе для того, щоб підтримувати, розвивати й просувати наших фахівців. Мобільний оператор lifecell є одним з найбільших роботодавців в Україні. Компанія налічує понад 1000 працівників, також ми створили понад 50 000 робочих місць за посередництвом тисяч партнерів.

lifecell усебічно підтримує своїх працівників, пропонуючи такі додаткові пільги, як медичне страхування, страхування членів сім'ї та страхування життя; соціальне забезпечення, позики та інші соціальні гарантії. Щороку компанія інвестує час та кошти у підвищення професійного рівня та ефективності працівників. Усім працівникам гарантовано не лише забезпечені законом відпустки (щорічні, з метою навчання, декретні тощо), але й додаткові (наприклад, для святкування весіль, важливих подій у родинах).

Щороку в компанії здійснюється перегляд заробітних плат для забезпечення конкурентної винагороди, а також існують щорічні й щоквартальні бонуси. Усі працівники lifecell мають однакові можливості для розвитку. Успішна кар'єра в компанії залежить від досвіду, професіоналізму, результатів роботи та бажання працювати. Ми заохочуємо наших фахівців до професійного розвитку та зростання і пропонуємо тренінги та навчання в Україні та за кордоном.

Програма "Стрибок у життя", що надає чудову можливість для талановитих студентів реалізувати свій потенціал та розвинути професійні навички в умовах реального бізнес-середовища, сьомий рік поспіль запрошує майбутніх спеціалістів на практиці ознайомитись з обраною професією та зробити перші кроки в своїй кар'єрі у великій успішній компанії.

Danone
Colgate-Palmolive