Забота о сотрудниках Получена: 04.10.2024
81% выполнено
Есть у 1.3% компаний на Dream Job

Работодатель поддерживает достойные условия труда и отдыха для сотрудников

Карьерный рост Получена: 04.10.2024
75% выполнено
Есть у 2.6% компаний на Dream Job

В компании есть возможности для карьерного и профессионального роста сотрудников

Корпоративная культура Получена: 04.10.2024
92% выполнено
Есть у 3.7% компаний на Dream Job

Сотрудники отмечают профессионализм руководства и хорошую атмосферу в коллективе

Regional Instore Specialist

Полный день
Описание вакансии
Duties:

1. Handle Regional brand zone project and complete the corresponding indicators according to the timelie: BTL admission time, promotor admission time, store stock management, etc.;

2. Cooperate with KAM to handle partnership with Regional partner, and establish relationship with KA from Retail level; assist KA promotor team to keep good relationship with Regional stores, and help promotor to obtain more resources to achieve better sales result;

3. Responsible for co-branding, promotion and other event with Regional partners, and negotiate with them for better condition;

4.Weekly report of SO, do analysis of SO result and make adjustment according to the situation;

5. Build a competitive retail system that suitable for TECNO development, and actively promote various retail construction projects.

Requirements:
  • Strong retail experience 1-3 years;
  • Organizational skills: coordination of retail operations across a retail chain;
  • Communication skills.
Conditions:
  • Employment in full compliance with the Russian Labor Code;
  • Medical insurance after probation period;
  • Work schedule: 5/2, 9:00- 18:00;
  • Salary will be discussed with successful candidate;
  • Tea, coffee, snacks in the office;
  • Comfortable office in 5 minutes from m. Savelovskaya.
Ключевые навыки
Розничная торговля
Английский язык
Retail
Развитие продаж
Навыки продаж
BTL
Деловое общение
ATL
Instore management
Вакансия опубликована: вчера, Москва
Похожие вакансии
MX Trade Marketing Sr. Specialist
Avanta Россия
Новая
От 3 до 6 лет
Catman Specialist
ANCOR
От 1 года до 3 лет
Transsion
4,3
Очень хорошо
81%
Оценки по категориям
4,4
Условия труда
4,8
Коллектив
4,3
Руководство
4,2
Уровень дохода
4,3
Условия для отдыха
4,0
Сотрудники чаще всего указывали следующие льготы и преимущества на основании 16 отзывов
69% Корпоративные мероприятия
63% Удобное расположение работы
56% Наличие кухни, места для обеда
56% Оплата больничного
50% Медицинское страхование
19% Оплата транспортных расходов
19% Оплата мобильной связи
13% Гибкий рабочий график
13% Профессиональное обучение
13% Система наставничества
6% Место для парковки