Награды компании 0 наград из 3
Забота о сотрудниках Получена: 22.09.2024
62% выполнено
Есть у 1.3% компаний на Dream Job

Работодатель поддерживает достойные условия труда и отдыха для сотрудников

Карьерный рост Получена: 22.09.2024
42% выполнено
Есть у 2.6% компаний на Dream Job

В компании есть возможности для карьерного и профессионального роста сотрудников

Корпоративная культура Получена: 22.09.2024
59% выполнено
Есть у 3.7% компаний на Dream Job

Сотрудники отмечают профессионализм руководства и хорошую атмосферу в коллективе

Business Analyst Junior

От 1 года до 3 лет
Полная занятость
Гибкий график
Описание вакансии

Job requirements and qualifications:

  • Successful completion of Busyness Analysis for IT course
  • Knowledge of the requirements management process and tools
  • Command of English at Upper-Intermediate level (ability to communicate fluently and create documentation)
  • Good analytical skills and ability to quickly grasp new concepts
  • Project work experience will be appreciated

Would be a plus:

  • Knowledge of software modeling notations (UML, BPMN) and hands-on experience with those
  • Knowledge of the basics of and hands-on experience in user interface design
  • Knowledge of the OOP principles as well as of relational database theory
  • Confident MS Office skills (Word, Excel, PowerPoint, Visio)

We can offer:

  • Projects for such clients as PayPal, Wargaming, Xerox, Philips, adidas and Toyota
  • Competitive compensation that depends on your qualification and skills
  • Career development system with clear skill qualifications
  • Flexible working hours aligned to your schedule
  • Options to work remotely
  • Compensation of medical costs
  • English courses online
  • Corporate parties and events for employees and their children
  • Internal conferences, workshops and meetups for learning and experience sharing
  • Gym membership compensation, corporate sport competitions (cybersport included)
  • 5 days of paid sick leave per year with no obligation to submit a sick-leave certificate
Ключевые навыки
UML
BPMN
MS Visio
Английский язык
Бизнес-анализ
Вакансия опубликована: 9 сентября 2024, Тбилиси
Похожие вакансии
Business Central Functional Consultant (D365)
Itransition
От 3 до 6 лет
Business Analyst Senior (Stock Markets domain)
Itransition
Itransition
3,7
Хорошо
74%
Рекомендуют
Оценки по категориям
4,2
Условия труда
4,2
Коллектив
3,6
Руководство
3,3
Уровень дохода
3,8
Условия для отдыха
3,3
Возможности роста
Преимущества и льготы компании
Сотрудники чаще всего указывали следующие льготы и преимущества на основании 50 отзывов
90% Своевременная оплата труда
86% Удаленная работа
74% Оплата больничного
70% Гибкий рабочий график
68% Корпоративные мероприятия
60% Система наставничества
56% Наличие кухни, места для обеда
52% Удобное расположение работы
52% Медицинское страхование
40% Профессиональное обучение
32% Оплата мобильной связи
16% Место для парковки
4% Оплата транспортных расходов
2% Корпоративный транспорт
Odoo Analyst
Odoo Consultant-Analyst
System Analyst