Nutq terapevti| Логопед

3 - 4 so'm
От 1 года до 3 лет
Частичная занятость
Сменный график
Описание вакансии

Siz malakali nutq terapevti (logoped) misiz?

Unda bu imkoniyatlar aynan siz uchun!

— Rasmiy mehnat shartnomasi
— Moslashuvchan ish grafigi
— Farzandlaringiz uchun 30% lik chegirma
— Maktab hisobidan 50% lik tushlik to'lovi
— Maishiy xaridlarda maktab tomonidan ko'mak
— Karyera istiqbollari
— Oylik maosh: 3-4 mln so'm

Talablar

• Nutq-til patologiyasi yoki tegishli sohada bakalavr darajasi
• Rus va o'zbek tillarini mukammal bilish

• Bolalar bilan ishlashning turli xil metodikalari va texnikalaridan xabardor bo'lish
• Empatiya va bolalarning til ko'nikmalarini rivojlantirishga yordam berish ishtiyoqi
• Logopediya amaliyotida qo'llaniladigan zamonaviy texnologiyalar va dasturlarni bilish.
• Muloqot qilish va tashkilotchilik qobiliyatlari

Vazifalar

— Nutqni tog'ri shakllanishiga yordam beruvchi mashg'ulotlarni amaliy tadbiq etish
— Nutq buzilishini to'g'ri tashxislash, uni tuzatish usullari va texnologiyalardan samarali foydalanish
— Talabalarda nutq va tildagi qiyinchiliklarni aniqlash uchun baholash testini tashkil etish
— Muloqot ko'nikmalarini yaxshilash uchun yakkama-yakka va guruh terapiyasi mashg'ulotlarini olib borish
— O'quvchilarning rivojlanishiga qulay muhit yaratish uchun o'qituvchilar, ota-onalar va boshqa xodimlar bilan hamkorlik qilish

Вы квалифицированный логопед (логопед)?

Тогда эти возможности для вас!

— Трудоустройство в соответствии с действующим законодательством
— Гибкий график работы
— Скидку 30% на обучение ваших детей
— Обед с 50% оплатой от школы
— Помощь от школы в хозяйственных покупках
— Возможность повышения квалификации
— Работа в дружном коллективе
— Ежемесячная зарплата: 3-4 млн сумов

Требования

• Высшее образование в области логопедии или смежной области (например, дефектология, психология)
• Отличное владение русским и узбекским языками
• Опыт работы с детьми, знание различных методик и подходов к логопедической коррекции
• Эмпатия, желание помогать детям в развитии речи и языковых навыков
• Знание современных технологий и программ, используемых в логопедической практике

Обязанности

— Разрабатывать и проводить практические упражнения для развития правильной речи у детей
— Выявлять речевые нарушения у учащихся, подбирать эффективные методы и технологии коррекции
— Проводить диагностические тесты для выявления речевых и языковых трудностей у детей
— Проводить индивидуальные и групповые занятия по развитию коммуникативных навыков
— Взаимодействовать с учителями, родителями и другими специалистами для создания благоприятной среды для развития детей

Вакансия опубликована: 21 октября 2024, Ташкент
Rahimov School
нет отзывов
0%
Рекомендуют
Опыт в разделе вакансии на Dream Job