Награды компании 0 наград из 3

Финансовый менеджер

от 10 000 000 so'm
От 1 года до 3 лет
Полная занятость
Полный день
Описание вакансии

"B. A. CHIRCHIK METALL"- metall mahsulotlarini ishlab chiqaruvchi zavodga moliyachi lazovimiga nomzodlarni ko`rib chiqamiz.

Majburiyatlar:

  • Kompaniyaning moliyaviy oqimlarini vakolatli boshqarish;
  • Kompaniyaning daromad/xarajatlarini nazorat qilish, resurslardan samarali foydalanishni ta`minlash;

Talablar:

  • Buxgalteriya hisobi va moliyaviy tamoyillarni bilish:
  • Moliyaviy modellashtirish va prognozlash bo`yicha bilim;
  • Katta hajmdagi ma`lumotlarni tahlil qilish qobiliyati;
  • "Balans", "Cash Flow". "P and L" kabi hisobotlarda ishlash qobiliyati;
  • Stressga chidamlilik;

Sharoitlar:

  • Ish vaqti 6/1
  • Qulay ish sharoitlari vaq samimiy hodimlar
  • Belgilangan ish haqi
  • Kompaniyada rivojlanish va o`sish imkoniyati;

Обязанности:

  • Уполномоченное управление финансовыми потоками компании;
  • Контроль доходов/расходов компании, обеспечение эффективного использования ресурсов;

Требования:

  • Знание принципов бухгалтерского учета и финансов;
  • Знание финансового моделирования и прогнозирования;
  • Умение анализировать большие объемы данных;
  • Умение работать в отчётах как "Balans", "Cash Flow", "P and L";
  • Устойчивость к стрессу;

Условия:

  • Часы работы: 6/1;
  • Комфортные условия работы и дружный коллектив;
  • Фиксированная зарплата;
  • Возможность развития и роста в компании;
Вакансия опубликована: 9 сентября 2024, Чирчик
Похожие вакансии
Менеджер по продажам (АСУТП)
ASMEX PETROCHEM
Новая
Менеджер по продажам услуг
«UZUM TECHNOLOGIES».
Новая
CHINA HOUSE ( ТМ BA Holding)
0,0
Плохо
0%
Рекомендуют
Оценки по категориям
0,0
Условия труда
0,0
Коллектив
0,0
Руководство
0,0
Уровень дохода
0,0
Условия для отдыха
0,0