PR Менеджер - Маркетолог

от 8 000 000 so'm
Полный день
Описание вакансии

Majburiyatlar:

  • Kompaniya mahsulotini reklama qilish;
  • Kataloglarni shakllantirish;
  • Ijtimoiy tarmoqdagi kanal va web-saytlarni rivojlantirish;
  • Toshkentdan dillerlar topish;

Talablar:

  • kompaniyaning savdo siyosatini yo`lga qo`yish;
  • tovarlar va xizmatlarni sotishni boshqarish;
  • kompaniyaning mahsulot va xizmatlarini bozorga olib chiqish;

Sharoitlar:

  • Ish vaqti 6/1
  • Qulay ish sharoitlari va samimiy hodimlar
  • Belgilangan ish haqi
  • Kompaniyada rivojlanish va o`sish imkoniyati;

Обязанности:

  • Реклама продукции компании;

  • Создание каталогов;

  • Развитие каналов и сайтов в социальных сетях;

  • Поиск дилеров в Ташкенте;

Требования:
  • установление торговой политики компании;

  • управление продажами товаров и услуг;

  • ​​​​​​​​​ вывод на рынок продуктов и услуг компании;

Условия:
  • Часы работы: 6/1;
  • Комфортные условия работы и дружный коллектив;
  • Фиксированная зарплата;
  • Возможность развития и роста в компании;
Вакансия опубликована: 11 сентября 2024, Чуст
CHINA HOUSE ( ТМ BA Holding)
0,0
Плохо
0%
Оценки по категориям
0,0
Условия труда
0,0
Коллектив
0,0
Руководство
0,0
Уровень дохода
0,0
Условия для отдыха
0,0