Работа в Empik

Отзывы сотрудников о компании Empik

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Koncentrujemy się na pasjach oraz zainteresowaniach Polaków – nasza oferta inspiruje i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas. Nieważne czy lubisz czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy, pasjonują Cię planszówki, uwielbiasz podróżować, pielęgnujesz przydomowy ogródek lub wciągnęła Cię piłka nożna albo jesteś wielbicielem letnich festiwali muzycznych – u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Możesz wybierać spośród ponad 2 milionów produktów oraz biletów na tysiące wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych, sportowych w całej Polsce.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, która prowadzi kilka autorskich programów wspierających czytelnictwo wśród dzieci – między innymi przekazaliśmy już ponad 30 tysięcy książek bibliotekom szkolnym. Organizujemy też w każdym roku ok.1,5 tysiąca różnych wydarzeń w salonach – spotkań autorskich i warsztatów rozwijających pasje.

Działamy na rynku od 1948 roku, jednocześnie będąc firmą nowoczesną – pionierem w zakresie innowacyjnych rozwiązań omnichannelowych, w których jesteśmy w ścisłej czołówce CEE. Nasze działania są doceniane przez klientów, partnerów i branżowe konkursy (m.in.3 tytuły Omnichannel Retailer of the Year).

Zarządzamy siecią ponad 260 nowoczesnych salonów oraz jednym z największych na polskim rynku sklepów internetowych (TOP3 e-commerce). W ciągu roku obsługujemy 90 milionów klientów. Empik to także aplikacja mobilna, z której korzysta już blisko 1 milion użytkowników. Z myślą o tych, którzy nie chcą rozstawać się z ulubioną lekturą i chcą ją mieć zawsze przy sobie, powstała aplikacja Empik Go. To nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków, które oferuje już 5 abonamentów z dostępem do tysięcy tytułów. Z kolei innowacyjna aplikacja Empik Foto z opcją wywoływania zdjęć prosto z telefonu, to numer 1 w Polsce w segmencie usług foto.

Elementem, który doskonale łączy wszystkie te 3 kanały sprzedaży (offline, mobile, online), jest program lojalnościowy Mój Empik. Już blisko 4 miliony użytkowników ME otrzymało ponad 500 milionów rekomendacji, dedykowanych promocji, czy informacji o spotkaniach, które pomagają rozwijać pasje.

Fashion House
Touch