Работа в AboutHR

Отзывы сотрудников о компании AboutHR

AboutHR – більше, ніж просто рекрутинг!

Рекрутингове агентство AboutHR об’єднує консультантів, що спеціалізуються в підборі висококваліфікованого та вузькоспеціалізованого персоналу, спеціалістів ІТ індустрії та проведенні досліджень ринку.

В AboutHR ми розуміємо, що кожна компанія є унікальною за своєю корпоративною культурою, підходами до роботи, методами управління.

Ключові напрямки нашої спеціалізації це:

• Фінанси (фінансові директори, фінансові менеджери, головні бухгалтери, бухгалтери, аудитори, менеджери аудиту, податкові консультанти)
  • Юриспруденція (керівники юридичних відділів, вузькоспеціалізовані юристи як для компаній, так і для юридичних фірм)
  • HR та рекрутинг (HR-директори, HR-менеджери, рекрутери, в тому числі ІТ-рекрутери)
  • Маркетинг та PR (керівники відділів маркетингу та PR, вузькоспеціалізовані спеціалісти такі, як SMM, бренд-менеджер, таргетолог, PR менеджер, продукт-менеджер та ін.)

Ми маємо досвід пошуку та оцінки кандидатів широкого спектра ІТ позицій:

• Менеджерів проектів
  • Бізнес-аналітиків
  • Розробників back-end, front-end та full stack
  • Фахівців з баз даних
  • Тестувальників
  • Веб-дизайнерів

Технології, з якими ми маємо успішний досвід роботи:

• .NET
  • UI/UX
  • Java
  • JavaScript
  • Ruby

Ми займаємось проведенням досліджень ринку компенсаційних пакетів працівників та чинників, що впливають на їх формування.

Ключові клієнти: Mazars, DLA PIPER, Makita, Channel, Infopulse, Softserve, Skelia, Unirgy, DOIT, Logos IT Academy, Профпереклад, Grand Admiral Club, BODO, SOKA, RSM, Ip style, ALFA PARFUM, ТВОЄ МІСТО, MRolink, City Capital Group, Arthur Murray, Keynas, Arena CS, Dyckerhoff.

Ми економимо десятки годин вашого часу на пошук потенційних кандидатів, перегляд стосів резюме, проведення співбесід, і визначення найкращих кандидатів!

УК ООО ТМС групп
Trust Human Resources