Работа в Руна

Отзывы сотрудников о компании Руна

Аґенцію "Руна" засновано в 2000 році.

За роки роботи на львівському ринку перекладацьких послуг ми зарекомендували себе кращими фахівцями у своїй справі. Ми володіємо більш ніж тридцятьма мовами, в арсеналі наших послуг - усні й письмові переклади цими мовами та з них. У нашій роботі нам допомагають найкращі лінґвісти Львова та України, що забезпечує виконання перекладів найвищої якості в найкоротші терміни. Крім того, Аґенція здійснює нотаріальне засвідчення, леґалізацію та проставлення апостиля.

Ще одна цікава для Вас пропозиція - курси іноземних мов Аґенції "Руна", які проводять викладачі найвищої кваліфікації. Сучасні методики, за якими побудовані навчальні курси, є запорукою Вашого успіху у швидкому й результативному вивченні мов.

Наша книжкова крамниця пропонує до Вашої уваги підручники, посібники, розмовники та словники провідних видавництв, що допоможуть вам у освоєнні мов та полегшать спілкування з іноземними друзями й партнерами.

Ми пишаємося співпрацею з нашими клієнтами, яка постійно підтверджує: наші знання сприяють комерційному успіхові клієнтів.