Работа в Близенько

Февраль 2021
Стаж в компании: 3-5 лет
Львов
5,0 -
Працюю в компанії вже третій рік, на посаді касира торгівельного залу. Це мій перший досвід роботи в мережевому закладі. В житті були тяжкі часи, і ця робота змогла мені допомогти. Робота неймовірних вражень! Дуже не приємно читати негативні відгуки, але з свого власного досвіду скажу, що будь-яка робота тяжка, і є свої мінуси, але коли ти хочеш працювати, і працюєш до тебе немає ніяких притензій і зауважень, Можно багато писати, але скажу головне, я задоволений своєю роботою, і я рекомендую всім знайомим працювати в компанії «Близенько».
Мене дійсно все влаштовує, і я би не хотів нічого змінювати, робота компанії і так з кожним днем удосконалюється.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Близенько

Рекомендуют ли сотрудники компанию Близенько для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Близенько для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Близенько оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Близенько оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Близенько оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Продуктово-роздрібна мережа мінімаркетів "Близенько"

220 Вольт
Мария-Ра