Работа в Mazars Ukraine

Отзывы сотрудников о компании Mazars Ukraine

Mazars - це міжнародна аудиторська, податкова та консалтингова фірма, яка спеціалізується на бухгалтерських послугах. Працюючи в понад 90 країнах світу, ми спираємось на досвід 40 400 професіоналів – 24 400 у інтегрованому партнерстві з Mazars та 16 000 через Mazars North America Alliance – для допомоги клієнтам будь-якого розміру на кожному етапі їх розвитку.

Mazars в Україні поєднує переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням особливостей українського ринку. Експерти Mazars мають одну спільну мету - зосередитись на завданнях наших клієнтів та забезпечити цінність завдяки індивідуальний підхід, підкріплений великим досвідом.

Наша кадрова політика спрямована на залучення, розвиток та довгу співпрацю з талановитими людьми, які забезпечили нам успіх у минулому і продовжуватимуть робити це в майбутньому. Він базується на трьох ключових елементах:

1. пропонуємо всім працівникам різноманітні кар’єрні можливості;

2. даємо талантам процвітати, підтримуємо особистий розвиток наших співробітників та надаємо їм можливість розкрити свій потенціал;

3. зробили роботу кожної людини частиною спільної підприємницької пригоди, якою є Mazars.

Широке розмаїття завдань, з якими Ви будете працювати, поглибиться. Це дозволить вам розширити ваші перспективи у діловому світі. Світ, де ваше почуття відповідальності та бажання досягти успіху допоможуть вам розширити світогляд та справдити ваші амбіції.

Ви не приєднуєтесь до Mazars випадково, ви обираєте Mazars: глобальну школу досконалості, де ви буде розвиватися та рости. Прогрес пов'язаний з освітою, що дає можливість відповідати вашій кар'єрі, вашим прагненням як у нашій компанії, так і поза нею. Ми сподіваємось на ваш внесок у те, що далі робитимуть Mazars та наші клієнти, і ми відзначимо вашу винахідливість.

Приходьте і напишіть решту (в)нашої історії разом з нами - ви теж зустрінете друзів на цьому шляху. Mazars, the smart choice.

Мариллион
СберРешения