Работа в Смарт-карты Украины

Отзывы сотрудников о компании Смарт-карты Украины

Смарт-карти України - системний інтегратор, виробник та постачальник в галузі радіочастотної ідентифікації (RFID). Володіємо комплексною експертизою для впровадження проєктів з автоматизації, прискорення, спрощення та оптимізації бізнес-процесів.

Наша мета - стати беззаперечним лідером в Україні з продажу товарів для ідентифікації та провайдером рішень на основі RFID.

Працюємо з b2b та b2c сектором як в Україні, так і за кордоном. Наші клієнти це бізнес, логістичні, розважальні центри, офіси, сфера обслуговування, виробництво та промисловість. Ми підтримуємо клієнта на кожному етапі: від розробки рішення до сапорту проєкту після реалізації.

Маємо найбільший асортимент безконтактних ідентифікаторів у нашому інтернет-магазині idcard.com.ua: карток доступу, браслетів, брелоків, міток та обладнання для їх зчитування, принтерів карток.

Ми швидко ростемо! 6 років тому запустили власне виробництво в Україні: виготовляємо силіконові браслети та пластикові картки з друком. Завдяки цьому наші клієнти вчасно отримують ідентифікатори без зупинки бізнес-процесів.

Ми любимо складні та цікаві задачі. Шукаємо людей, які цікавляться безконтактними технологіями, інтернетом речей, електронікою, та готові разом з нами впроваджувати рішення, які роблять життя простіше, краще та безпечніше!

ТАТТЕЛЕКОМ
Carprice